Darmowe Liczniki na Stronę i Bloga.

Strona główna Zarejestruj się Wzory Liczników Regulamin korzystania z seriwsu Zaloguj
 
FAQ

 1. Nie dostałem maila z linkiem aktywacyjnym. Co robić?
  Jeśli w ciągu 20 min po wypełnieniu formularza rejestracyjnego nie dostałeś na podany adres e-mail linku aktywującego konto należy wysłać na adres [email protected] lub poprzez formularz maila z nazwą konta oraz podanym podczas rejestracji adresem e-mail.

 2. Nie mogę się zalogować.
  Prawdopodobnie nie aktywowałeś konta poprzez kliknięcie w link aktywacyjny lub nie założyłeś jeszcze konta.

 3. Jak mam założyć nowy licznik?
  Po aktywowaniu konta należy zalogować się na stronie podając nick oraz hasło, a następnie w dziale administracja należy wybrać przycisk "NOWY".

 4. Jak mam wstawić kod licznika na stronę?
  Wystarczy zaznaczyć kod licznika nacisnąć kombinację klawiszy CTRL+C (lub prawym klawiszem myszki "KOPIUJ"), przejść do edycji strony wybrać odpowiednie miejsce dla licznika. Jeżeli już wybrałeś/aś miejsce wyświetlenia licznika, należy kliknąć kursorem na owe miejsce oraz wcisnąć kombinacje klawiszy CTRL+V (lub prawym klawiszem myszki "WKLEJ")

 5. Jak zainstalować licznik w edytorze typu WYSIWYG np. FronPage?
  Edytor typu WYSIWYG służy do tworzenia stron bez potrzeby ingerencji w kod źródłowy html. Aby zainstalować licznik należy wstawić w miejsce, w którym ma się pokazywać licznik jakiś słowo np. "licznik" i zapisać projekt. Następnie należy otworzyć plik z projektem za pomocą notatnika i przy pomocy klawiszy Ctrl+F odnaleźć dane słowo. W miejsce słowa należy wstawić kod licznika oraz użyć kombinację klawiszy Ctrl+S aby zapisać zmiany.

 6. Jak zmienić licznik na inny?
  Po zalogowaniu się na stronę należy przejść do zakładki "Administracja" (zazwyczaj odbywa się to automatycznie) a następnie wybrać przycisk edycja przy liczniku, który chcemy zmienić. Jeśli chcemy zmienić typ licznika (tekstowy, graficzny lub flash) należy użyć pola wyboru "Zmień rodzaj licznika".

 7. Mam inne pytanie.
  Jeśli w FAQu nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zadaj je nam korzystając z formularza lub wysyłając je na adres [email protected].FAQ       ::       REJESTRACJA      ::       PRYWATNOŚĆ      ::      REGULAMIN      ::       KONTAKT

©2024 DarmoweLiczniki.pl                          Created by IT-Poland.com


Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.